7 hráčů, kteří v této sezoně výrazně prorazili

 7 hráčů, kteří v této sezoně výrazně prorazili

Možná jste je před pár lety ani neznali. Kariéru ještě ani pořádně nezačali. V této sezoně už ale září a patří mezi hráče, kteří mají potenciál být těmi nejlepšími  na světě. Představujeme vám 7 borců, kteří v sezoně 18/19 válí a mají i do sezon dalších ty největší ambice.

Richarlison
Dokáže zahrát na křídle, nejlépe se ale cítí v útoku. Před sezonou přišel do Evertonu z Watfordu za nemalou částku, která čítala 40 milionů eur. Nutno říci, že se Evertonu tento nákup vyplatil. Mladý fotbalista už totiž za klub z Liverpoolu vsítil 13 branek a na dvě nahrál.

Tržní cena 45 milionů Eur

Nicolas Pepé
Rodák z Pobřeží Slonoviny by se dal nazvat kometou francouzské Ligue A. Svými výkony napomáhá Lille do Ligy Mistrů a také si říká o lukrativnější angažmá. Uloví ho v dalším přestupovém období klub ze světové špičky? Za svých 18 gólů a 11 asistencí v této sezoně by si to určitě zasloužil.

Tržní cena 40 milionů Eur

Florian Neuhaus
Pro mnoho lidí opravdu neznámé jméno, je to ale někdo, koho by si fotbalová veřejnost měla všímat. Odchovanec mnichova 1860 a opora německé „21“ do Borussie Monchengladbach, ta ho ale obratem poslala do druholigového Dusseldorfu, aby mladý středopolař nabral zápasovou praxi. Svými výkony ale zaujal a od této sezony zaujal už jisté místo v bundesligovém Gladbachu. V této sezoně zaznamenal 4 branky a 9 asistencí.

Tržní cena 24 milionů Eur

Callum Wilson

Před sezonou zcela neznámý hráč, který si ale prožil krásný fotbalový příběh, lterý vyvrcholil v listopadu 2018, když si připsal svou premiéru za anglickou reprezentaci.  Momentálně hraje Premier League za Bournemouth,  kde si připsal krásných 12 gólů a 8 asistencí a spekuluje se o zájmu Chelsea či Manchesteru United, kteří by ho rádi získali do svých řad.¨

Tržní cena 25 milionů Eur

Jadon Sancho
Kometa. Megastar. To jsou synona, která vystihují tohoto devatenáctiletého reprezentanta Anglie, který výrazně pomáhá Borussii Dortmund v boji o německý pohár. Zatímco minulpu sezonu se v Dortmundu pouze oťukával, tak v této sezoně už stihl nastřílet 9 gólů a na dalších 18 nahrát. Není tak divu, že je o něj zájem v rodné Anglii. Budou jeho další kroky směřovat opravdu tam?

Tržní cena 80 milionů Eur

Arthur
Barcelona tohoto brazilského mladíka přivedla před sezonou z Grémia za 30 milionů Eur. Pro mnohé lidi a hlavně fanoušky Barcelony byl tento přestup zcela nepochopitelný. Kdybyste se jich ale zeptali i teď, museli by se za svá slova omluvit. Kreativní záložník dokazuje, že může být velkou oporou tohoto španělského giganta. I sám legendární  Xavi se nechal slyšet, že v tomto hráči vidí sebe samotného.

Tržní cena 60 milionů Eur

Krzysztof Piatek
Zabiják ve vápně. Tak by se dal jednoduše popsat tento skvělý, gólový útočník. Před pár lety ještě útočník Krakowa, teď snajpr v Ac Milán.  Jeho cesta vedla z již zmiňovaného Krakowa  přes Sampdorii Janov, kde se zastřeloval a svůj gólostroj naplno rozjel právě v Miláně, kde je noční můrou všech obránců. Ze 30 zápasů má na svém kontě 29 gólů a ještě nám v této sezoně neřekl poslední slovo. Dokáže i v dalších letech navázat na takové legendy, jakými byli třeba Ruud van Nistelrooy nebo Raúl? To nám ukáže až čas.

Tržní cena 40 milionů Eur

lukas