how long does steroids stay in your system what are topical steroids steroids for back pain stress dose steroids steroids for dogs what does steroids do does the rock take steroids natural vs steroids steroids and alcohol steroids online can you drink on steroids

FIFA 23: Největší zlepšení

Kromě žebříčku nejlepších hráčů zajímají herní komunitu okolo již tradiční fotbalové hry z dílny EA také posuny hráčů v jejich celkovém hodnocení. Pojďme se tak nyní společně podívat jednak na pětici hráčů, kteří podle vývojářů za posledních dvanáct měsíců zaznamenaly ten největší pokrok.

Hugo Ekitike – PSG – Útočník – +15

Dvacetiletý talent v loňské sezoně zaujal kromě vývojářů z EA také skauty z pařížského velkoklubu, do kterého se nakonec také z domovské Remeše přesunul na hostování. Ekitike končil loňskou sezonu Ligue One s bilancí 10+3 i přesto, že čtrnáct zápasů zmeškal kvůli zranění. V letošním vydání hry FIFA bude Ekitike začínat s hodnocením 76

Tino Livramento – Southampton – Pravý obránce – +14

Mladičký odchovanec Chelsea našel svoje místo na pravém kraji obrany Svatých již během první sezony v tomto klubu. Spoustu lidí Livramenta znala až do loňského dubna, kdy mu tradiční komunitní hlasování vyneslo item v Týmu sezony, pouze jen jako skvělý „budget-friendly pick“ z Fantasy Premier League. Tino však v této sezoně neodehrál ještě ani minutu, neboť v se na konci loňského ročníku proti Brightonu zranil. Základní Livramentova karta bude mít hodnocení 75.

Warmed Omari – Rennes – Střední obránce – +13

Dvaadvacetiletý stoper z Evropskou ligu hrajícího Rennes je v podobné situaci jako Livramento, neboť i on zahájil sezonu na seznamu zraněných hráčů. Během loňského ročníku Omari fungoval velmi dobře po boku Aguerda, jenž už zamířil do West Hamu, a Traoreho ve skvělé obraně svého klubu, která inkasovala jen 1,06 gólu na zápas v rámci Ligue One. Zlepšení hned o třináct ratingů vyneslo Warmedovi základní kartu s hodnocením 75.

Vitinha – PSG – Střední záložník – +12

Nový portugalský objev pařížského velkoklubu vlétl do Ligue One jako velká voda. Málokdo totiž čekal, že se tento mladíček hned od začátku sezony usadí uprostřed hřiště po boku Verratiho třeba na úkor svého reprezentačního kolegy Sanchese. Skvělá loňská sezona v Portu s následným přesunem do Paříže vynesla tomuto Portugalci, o němž v této sezoně nejspíše hodně uslyšíme, základní kartu s ratingem 79.

Nicoló Casale – Lazio Řím – Střední obránce – +12

Loňský stabilní člen obranné trojice týmu z Verony během poslední dvanácti měsíců zaujal natolik, že si vysloužil přestup do římského Lazia. Ačkoliv byl Casale sice odchovancem veronských Hellas, tak za A tým tohoto klubu nastupoval pouze v loňské sezoně, do té doby jej totiž klub posílal po hostováních. V barvách římského klubu si Nicoló musí zvykat na větší konkurenci, kvůli které se na hřiště poprvé dostal až v šestém kole, symbolicky navíc zrovna proti svému mateřskému klubu. Základní karta Casaleho bude mít ve FIFA23 hodnocení 76.

 

Další hráči se zlepšením alespoň o 10 bodů:
Fran Navarro – Gil Vicente – +12
Castello Lukeba – Lyon – +11
Nico Schlotterbeck – Dortmund – +10
Djed Spence – Tottenham – +10
Georginio Rutter – Hoffenheim – +10
Wilfried Singo – FC Turín – +10