Connect with us

Aktuality

Kam zamíří Matěj Kovář? Sparta to nebude!

Publikováno

Přidejte se do naší fotbalové skupiny → Fotbal a vše kolem něj – fanoušci

Přidejte se na naší fotbalovou stránku → Fotbal a vše kolem něj

 

Druhou sezonu v dresu Sparty Praha už Matěj Kovář nepřidá. Jeho mateřský klub Manchester United nemá zájem Kováře pustit opět na hostování do Sparty a preferuje hráčův prodej. Sparta by samozřejmě o přestup zájem měla, ale přestupní částka, kterou United požadují je pro ni moc vysoká. Částka se pohybuje okolo 8 milionů Eur.

Už se objevilo i několik zájemců z Anglie, Německa i Španělska. Z anglických klubů se mluví o Aston Ville, ale tam je jasnou jedničkou mistr světa Emiliano martínez a Kovář by musel plnit roli dvojky nebo by směřoval na hostování. Dalším zájemcem je třeba tým z druhé ligy Hull City, který by ale preferoval hostování. Nabídky přišly i z Německa ve výši 7 milionů Eur, ale United částku odmítli. Ze Španělska jeví zájem Cádiz a dokonce o Kováře měl nedávno zájem i Andelecht.

Kam teda Matěj Kovář zamíří? Uvidíme, ale je jisté, že kapitola ve Spartě Praha je uzavřena. před pár dny se s klubem i fanoušky rozlouřčil na Instagramu:

Ahoj Sparto
Tímhle dnem pro mě končí moje působení ve Spartě. Jsem strašně rád že jsem mohl být součástí největšího klubu v České Republice a pomoc týmu k zisku titulu po dlouhém čekání. Jsem vděčný za příležitost kterou jsem dostal a mohl být součástí tak skvělého týmu a klubu.
Touhle zprávou bych chtěl poděkovat všem v klubu. Od klubového vedení až po samotné hráče,trenéry a všechny pracovníky Sparty. I když moje působení trvalo pouze 10 měsíců už teď vím, že tohle místo můžu nazývat domovem a vždy zůstane v mém srdci. Sice tenhle příběh končí, ale vzpomínky navždy zůstanou.
V poslední řadě bych chtěl poděkovat vám fanoušků. Podporu kterou jsem cítil od prvního zápasu až do dnes si budu pamatovat napořád. Byla to jízda na kterou nikdo z nás nezapomene. I když se dnes s vámi loučím, tak jsem nesmírně hrdý na to, že jsem se mohl považovat za jednoho z vás a pomoci vrátit Spartu zpátky tam kam patří.
Díky za všechno Sparto nikdy nezapomenu💙💛❤️

ZAREGISTRUJTE SE U NÁS A ZÍSKEJTE ZAJÍMAVÉ BONUSY K VAŠIM SÁZKÁM! REGISTRACE BETANO

Continue Reading

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.