how long does steroids stay in your system what are topical steroids steroids for back pain stress dose steroids steroids for dogs what does steroids do does the rock take steroids natural vs steroids steroids and alcohol steroids online can you drink on steroids

Playoff NBA bez Dončiče, favoritem je Milwaukee

Dnes v noci skončila hlavní část letošní sezóny NBA a nyní se chystají velké bitvy v play off. Fanoušci se mohou těšit na náročné zápasy plné emocí a dramatu, kdy se nejlepší týmy ligy utkají o příležitost postoupit až do finále NBA.

Západní konference skončila velmi napínavě, ale nakonec se vítězem stal tým Denver Nuggets. Ve čtvrtfinále konference se spolu utkají celky Phoenix Suns a Los Angeles Clippers, dále Sacramento Kings a Golden State Warriors, zatímco Denver Nuggets a Memphis Grizzlies budou na své soupeře teprve čekat. V postupovém play off západní konference se utkají Los Angeles Lakers, Minnesota Timberwolves, New Orleans Pelicans a Oklahoma City Thunder. Tyto týmy budou muset projít předkolem a pokusit se získat postup do čtvrtfinále.

Ve východní konferenci se stalo vítězem tým Milwaukee Bucks, které se bude moci utkat o postup do finále. Ve čtvrtfinále konference se spolu utkají Cleveland Cavaliers a New York Knicks, dále Philadelphia 76ers a Brooklyn Nets. Nejlépe postavené týmy, Milwaukee Bucks a Boston Celtics, budou na své soupeře teprve čekat. O postup do čtvrtfinále se budou utkávat Miami Heat, Atlanta Hawks s českým zástupcem Vítem Krejčím, Toronto Raptors a Chicago Bulls.

Play off bez Dončiče a bez Irvinga

Tým Dallas Mavericks nedokázal postoupit do letošního play off NBA a to i přes to, že měl k dispozici dvě hvězdy, Luku Doncice a Kyrieho Irvinga. Tento výsledek je pro tým a jeho fanoušky velkým zklamáním, zejména vzhledem k tomu, jak talentovaným týmem Dallas disponuje.

Luka Doncic byl jedním z nejlepších hráčů této sezóny NBA a jeho absence v play off bude pro fanoušky basketbalu velkým zklamáním. Mnoho odborníků se však obává, že to může mít dalekosáhlé následky, zejména pokud jde o budoucnost Luky Doncice v týmu. Doncic byl v minulosti spojován i s jinými týmy NBA a vzhledem k tomu, že s týmem Dallas Mavericks neprošel do play off, se může začít zajímat o přestup do jiného týmu.

Nyní je klíčové, aby se tým Dallas Mavericks dokázal postavit na nohy a znovu získat svou pozici mezi nejlepšími týmy NBA. Luka Doncic se bude muset rozhodnout, zda zůstane v týmu Dallas Mavericks nebo zda odejde do jiného týmu, který mu může nabídnout větší šanci na úspěch v play off.

Kdo si letos navleče prsten?

Sezóna NBA se pomalu ale jistě blíží ke svému konci a s tím přichází také čas na sázení na vítěze letošního finále. Podle sázkových kanceláří jsou největšími favority na letošní titul týmy Milwaukee Bucks, Boston Celtics a Phoenix Suns.

Sázková kancelář Fortuna uvádí Milwaukee Bucks jako největšího favorita s kurzem 3,65 na výhru celé sezóny. Tento tým se stal vítězem východní konference a má k dispozici velké množství talentovaných hráčů, jako jsou Giannis Antetokounmpo, Khris Middleton a Jrue Holiday. Bucks mají velmi silný útok, což může být v play off klíčové.

Druhým největším favoritem jsou Boston Celtics s kurzem 4,50. Tento tým má také mnoho talentovaných hráčů, jako jsou Jayson Tatum, Jaylen Brown a Al Horford. Celtics mají silnou obranu a jejich hra se v posledních letech hodně zlepšila. Pokud tým dokáže udržet svou formu, může to být jejich sezóna.

Třetím největším favoritem jsou Phoenix Suns s kurzem 6,00. Tento tým skončil na 4.místě západní konference a má mnoho hvězdných hráčů, jako je Chris Paul, Kevin Durant nebo Devin Booker. Suns mají také velmi silnou obranu a bude zajímavé pozorovat, jak si budou hvězdy týmu v play off počínat.

Nyní se tedy fanoušci mohou těšit na mnoho napínavých zápasů a překvapení, které nás v play off čekají. Připravte se na nervy drásající bitvy, které rozhodnou o tom, kdo si tento rok odnese titul v NBA.