Connect with us

Aktuality

Playoff NBA bez Dončiče, favoritem je Milwaukee

Publikováno

Dnes v noci skončila hlavní část letošní sezóny NBA a nyní se chystají velké bitvy v play off. Fanoušci se mohou těšit na náročné zápasy plné emocí a dramatu, kdy se nejlepší týmy ligy utkají o příležitost postoupit až do finále NBA.

Západní konference skončila velmi napínavě, ale nakonec se vítězem stal tým Denver Nuggets. Ve čtvrtfinále konference se spolu utkají celky Phoenix Suns a Los Angeles Clippers, dále Sacramento Kings a Golden State Warriors, zatímco Denver Nuggets a Memphis Grizzlies budou na své soupeře teprve čekat. V postupovém play off západní konference se utkají Los Angeles Lakers, Minnesota Timberwolves, New Orleans Pelicans a Oklahoma City Thunder. Tyto týmy budou muset projít předkolem a pokusit se získat postup do čtvrtfinále.

Ve východní konferenci se stalo vítězem tým Milwaukee Bucks, které se bude moci utkat o postup do finále. Ve čtvrtfinále konference se spolu utkají Cleveland Cavaliers a New York Knicks, dále Philadelphia 76ers a Brooklyn Nets. Nejlépe postavené týmy, Milwaukee Bucks a Boston Celtics, budou na své soupeře teprve čekat. O postup do čtvrtfinále se budou utkávat Miami Heat, Atlanta Hawks s českým zástupcem Vítem Krejčím, Toronto Raptors a Chicago Bulls.

Play off bez Dončiče a bez Irvinga

Tým Dallas Mavericks nedokázal postoupit do letošního play off NBA a to i přes to, že měl k dispozici dvě hvězdy, Luku Doncice a Kyrieho Irvinga. Tento výsledek je pro tým a jeho fanoušky velkým zklamáním, zejména vzhledem k tomu, jak talentovaným týmem Dallas disponuje.

Luka Doncic byl jedním z nejlepších hráčů této sezóny NBA a jeho absence v play off bude pro fanoušky basketbalu velkým zklamáním. Mnoho odborníků se však obává, že to může mít dalekosáhlé následky, zejména pokud jde o budoucnost Luky Doncice v týmu. Doncic byl v minulosti spojován i s jinými týmy NBA a vzhledem k tomu, že s týmem Dallas Mavericks neprošel do play off, se může začít zajímat o přestup do jiného týmu.

Nyní je klíčové, aby se tým Dallas Mavericks dokázal postavit na nohy a znovu získat svou pozici mezi nejlepšími týmy NBA. Luka Doncic se bude muset rozhodnout, zda zůstane v týmu Dallas Mavericks nebo zda odejde do jiného týmu, který mu může nabídnout větší šanci na úspěch v play off.

Kdo si letos navleče prsten?

Sezóna NBA se pomalu ale jistě blíží ke svému konci a s tím přichází také čas na sázení na vítěze letošního finále. Podle sázkových kanceláří jsou největšími favority na letošní titul týmy Milwaukee Bucks, Boston Celtics a Phoenix Suns.

Sázková kancelář Fortuna uvádí Milwaukee Bucks jako největšího favorita s kurzem 3,65 na výhru celé sezóny. Tento tým se stal vítězem východní konference a má k dispozici velké množství talentovaných hráčů, jako jsou Giannis Antetokounmpo, Khris Middleton a Jrue Holiday. Bucks mají velmi silný útok, což může být v play off klíčové.

Druhým největším favoritem jsou Boston Celtics s kurzem 4,50. Tento tým má také mnoho talentovaných hráčů, jako jsou Jayson Tatum, Jaylen Brown a Al Horford. Celtics mají silnou obranu a jejich hra se v posledních letech hodně zlepšila. Pokud tým dokáže udržet svou formu, může to být jejich sezóna.

Třetím největším favoritem jsou Phoenix Suns s kurzem 6,00. Tento tým skončil na 4.místě západní konference a má mnoho hvězdných hráčů, jako je Chris Paul, Kevin Durant nebo Devin Booker. Suns mají také velmi silnou obranu a bude zajímavé pozorovat, jak si budou hvězdy týmu v play off počínat.

Nyní se tedy fanoušci mohou těšit na mnoho napínavých zápasů a překvapení, které nás v play off čekají. Připravte se na nervy drásající bitvy, které rozhodnou o tom, kdo si tento rok odnese titul v NBA.

Continue Reading

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.