Dnes v noci byly na programu pouhé čtyři zápasy NHL. Philadephia sehrála duel proti Wahingtonu, Vancouver se postavil proti Torontu, Anaheim vyzval St. Louis Blues a Vegas na domácím ledě přívítal Calgary Flames. Bodoval Vrána. Branku Calgary hájil Rittich.

PHILADELPHIA FLYERS VS WASHINGTON CAPITALS

Washington od první minuty ukazoval na ledě, kdo je favoritem. Brankový účet otevřel v šesté minutě Wilson. Do konce úvodní třetiny se ještě trefil Connolly a po dvaceti minutách hosté vedli 2:0. Další kanonáda branek pokračovala v první polovině druhé periody. V čase 25:42 na 5:0 pro Washington Capitals navyšoval Backstrom. U této branky byl také Jakub Vrána, který si připsal asistenci. Později jakoby by se Philadephia probudila a začala hrát hokej, když dvanáct sekund před koncem prostřední části snížil na 1:5 Myers. V závěrečené periodě domácí vsítili ještě dvě branky a pohráli 3:5.

Top 3
Giroux (1+1), Ovechkin (1+1), Backstrom (1+1)

1. Alexandr Ovechkin
2. Nicklas Bastrom
3. Claude Giroux

VANCOUVER CANUCKS VS TORONTO MAPLE LEAFS

Jako jediné utkání, které dospělo do prodloužení byl duel mezi Vancouverem a Torontem. Diváci v Rogers Arene si museli na úvodní branku počkat až do druhé třetiny, kdy se v oslabení nemýlil Hainsey. O maly moment později Rielly navyšoval už na 2:0 pro Toronto. Na pořádnou radost si publikum muselo počkat až do třetí třetiny, kdy nejprve snížil na rozdíl jediné branky Eriksson a v čase 44:13 vyrovnal na 2:2 Leivo v přesilové hře. Utkání dospělo do prodloužení, kde vítěznou branku v čase 63:11 vstřelil Edler a tím vybojoval pro Vancouver důležité body.

Top 3
Gaudette (0+2), Edler (1+0), Eriksson (1+0)

1. Alexander Edler
2. Jacob Markstrom
3. Frederik Andersen

ANAHEIM DUCKS VS ST. LOUIS BLUES

Velkolepá podívaná byla k vidění v aréně Honda Center, kde padlo celkem devět branek. Gólový brankostroj započal v dresu Anaheimu Ritchie, ale ještě v úvodní perodě hosté otočili vedení na svojí stranu. Po čtyřiceti minutách byl stav nerozhodný 3:3 a tak o vítězi nakonec rozhodla závěrečná třetina, ve které nejdříve poslal do vedení domácí Henrique. Hosté se však ničeho nezalekli a svojí pilnosti v čase 58:56 vyrovnali na 4:4. Vypadalo to, že utkání dospěje do prodloužení, ale o 12 sekund později, přesně řečeno v čase 59:08 vítěznou branku vstřelil Pietrangelo. Anaheim podlehl St. Louis Blues 4:5.

Top 3
Terry (0+3), Thomas (2+0), Megna (1+1)

1. Alex Pietrangelo
2. Troy Terry
3. Ryan O´Reilly

VEGAS GOLDEN KNIGHTS VS CALGARY FLAMES

Středeční noc se zakončila zápasem mezi Vegasem, kterému patří třetí příčka Pacifické divizi, a Calgary, která nyní obsazuje první příčku v Pacifické divizi. Byl to velmi vyrovnaný zápas až do poslední minut. O úvodní gól se postaral Theodore, který proměnil přesilovou hru. Vyrovnání přišlo ve druhé třetině, když se nemýlil Hamonic. Vegas se nakonec mohl radovat ze zasloužené výhry, jelikož v čase 49:30 vítěznou branku vsítil Engelland. Utkání za Calgary odchytal český gólman David Ritttich, který zaznamenal 36 zákroků s úspěšností 94,7%.