Sedm utkání. To byla dnešní noční nálož NHL, ve kterém se představilo několik český hráčů. Jakub Voráček si připsal gól a asistenci či Radek Faksa vstřelil vyrovnávající branku. Vidět byl i slovenský útočník Richard Páník, který zaznamenal tři asistence.

COLUMBUS BLUE JACKETS VS PHILADELPHIA FLYERS

V soubojích s Columbusem se Philadelphii v této sezóně vůbec nedaří, a nebylo tomu jinak ani v tomto utkání, i když zápas byl velmi napínavý a vyrovnaný. Úvodní branku v ve čtvrté minutě v přesilové hře střelil Jakub Voráček. Na tuto branku o několik minut později též v přesilové hře reagoval Bjorkstrand a vyrovnal na 1:1. V závěrečných minutách první periody se ze vstřelené branky radoval Sanheim, a tím poslal Philadelphii znovu do vedení. V čase 27:31 ruský útočník Artemi Panarin vsítil vyrovnávající gól. Ve třetí třetině byly k vidění dvě branky, každá na jedné straně. U jedné z nich si Jakub Voráček připsal do statistik asistenci. Utkání dospělo do prodloužení, ve kterém vítěznou branku vstřelil hráč Columbusu Blue Jackets Jones.

Top 3

Sanheim (2+0), Panarin (1+1), Voráček (1+1)

1.hvězda utkání: Seth Jones
2. hvězda utkání: Travis Sanheim
3. hvězda utkání: Scott Harrington

NEW YORK ISLANDERS VS TORONTO MAPLE LEAFS

V noci na dnešek New York Islanders vyzval tým Toronto Maple Leafs a domácí diváci měli opravdu na co koukat. První a zároveň poslední branku Toronta v tomto utkání vstřelil ve čtrnácté minutě Hyman. Poté začala kanonáda domácího týmu. Postupně se trefil Beauviller, Lee, Cizikas, Fippula, Leddy či Nelson. Gól tedy vstřelilo šest různýcg hráčů. Islanders díky této výhře si na čele Metropolitní divizi vytvořili dvoubodový náskok.

Top 3

Nelson (1+1), Clutterbuck (0+2), Eberle (0+2)

1.hvězda utkání: Casey Cizikas
2. hvězda utkání: Brock Nelson
3. hvězda utkání: Robin Lehner

BOSTON BRUINS VS TAMPA BAY LIGHTNING

Bostonští medvědy v poslední době předvádějí skvělou hru, a jiné tomu nebylo ani v zápase proti Tamba Bay Lightning. Diváci v TG Garden si na první branku museli počkat až do 29. minuty, kdy se trefil DeBrusk v přesilové hře, čímž započal gólový brankostroj domácích. V polovině druhé periody vstřelil branku Acciari, Bergeron a Marchand. V tom okažiku Boston vedl 4:0. O jediný zápis Tampy se zasloužil Cirelli, kterému přihrával Palát. Tambě tak skončila vítezná série (11 zápasů).

Top 3

Acciari (1+1), Heinen (0+2), Krug (0+2)

1.hvězda utkání: Noel Acciari
2. hvězda utkání: Jake DeBrusk
3. hvězda utkání: Louis Domingue

OTTAWA SENATORS VS EDMONTON OILERS

Vskutku zajímavý a poměrně vyrovnaný zápas se odehrál Canadian Tire Centre. Úvodní branku vstřelil po krásné souhře Tierney a Ottawa tak po první dvacetiminutovce vedla 1:0. Na začátku druhé periody se trefil Connor McDavid, který zaznamenal svůj 33. gól v sezóně. Obrat dovršil Gagner a poslal Edmonton do vedení. V závěrečné periodě si hosté vytvořili dvoubrankové vedení. V čase 47:15 vstřelil kontaktní branku Mark Borowiecki. Nakonec Kassian korigoval skóre na konečných 2:4 pro Edmonton gólem do prázdné branky. Ottawa padla po šesté v řadě. Christián Jaroš, slovenský obránce, si v utkání připsal asistenci.

Top 3

Currie (0+2), Borowiecki (1+0), Gagner (1+0)

1.hvězda utkání: Connor McDavid
2. hvězda utkání: Josh Currie
3. hvězda utkání: Mark Borowiecki

ARIZONA COYOTES VS VANCOUVER CANUCKS

Duel mezi Arizonou a Vancouverem patřil především hráči Bradu Richardsonovi, který brankami nešetřil a vstřelil hned čtyři. Byl vidět také slovenský útočník Richard Pánik, který naopak zaznamenal tři asistence. Arizona porazila Vancouver 5:2.

Top 3

Richardson (4+0), Pánik (0+3), Hinostroza (0+3)

1.hvězda utkání: Brad Richardson
2. hvězda utkání: Vinnie Hinostroza
3. hvězda utkání: Alex Galchenyuk

VEGAS GOLDEN KNIGHTS VS FLORIDA PANTHERS

Napínavý, nerozhotný a atraktivní souboj byl k vidění T-Mobile Arena, kde se odehrál duel mezi domácím Vegas a Floridou. Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří se ujali vedení, ale ve zbylé periodě se třikrát trefili hosté. Ve druhé třetině se opakovala historie té první takřka v opačném gardu. Po čtyřiceti minutách byl stav nerozhodný 4:4. Ve třetím dějství se trefil za Floridu Huberdeau a za Vegas Smith a stav byl opět nerozhodný, tentokrát 5:5. V prodloužení se nerozhodlo a tak na řadu přišli samostné nájezdy, ve kterých vítězný nájezd proměnil Theodore. Florida sice bodovala, ale zapsala si si druhou porážku v řadě.

Top 3

Huberdeau (1+3), Smith (2+0), Hoffman (2+0)

1.hvězda utkání: Reilly Smith
2. hvězda utkání: Shea Theodore
3. hvězda utkání: Jon Merrill

LOS ANGELES KINGS VS DALLAS STARS

Další vyrovnaný zápas se odehrál mezi Los Angeles Kings a Dallasem Stars. Úvodní branka padla v osmé minutě, kdy se trefil slovinský útočník Anze Kopitar, který v zápase zaznamenal celkově dvě branky a jednu asistenci. Za stavu 3:2 pro LA se ve třetí třetině trefil Radek Faksa a vyrovnal na 3:3. Utkání se rozhodlo až v prodloužení, ve kterém vítěznou branku vstřelil Hintz, který obléká dres Dallasu Stars.