VIDEO: Krize Sparty Praha pokračuje

Sparta Praha stále více zabředává do výsledkové krize a v posledních 5 kolech bude muset hodně bojovat, aby se z 9. místa vrátila do Skupiny o titul a bojovala o co nejhorší umístění. včera na domácím hřišti prohrála s Viktorií Plzeň 1:2 a to byla výsledkově velmi milosrdná prohra, protože mohlo být prakticky hotovo už do poločasu.

Tato sezona se zatím pro Spartu vyvíjí velmi nepříznivě, herně výkony bývají jako den a noc a aktuálně je dokonce Sparta mezi třemi nejhoršími týmy celé ligy co se týče aktuální formy v posledních 5 zápasech. V poslední 10 zápasech to není o moc lepší, je až 11. Pokud by tyto výkony pokračovaly a Sparta zůstala na aktuálně 9. místě, tak by to bylo její nejhorší umístění v samostatné české lize. Nejhůře skončila 2x na 5. místě. Celkově by to však byla nejhorší sezona za posledních 40! let, kdy Sparta v roce 1980 skončila na 10. místě ligové tabulky.

Ve videu se podívejte na to, jak ta krize vypadá a může vypadat, když tým pálí tutové šance, nebo v nadějných pozicích se nedostane ani do střelecké příležitosti.