V noci bylo k vidění pouze pět utkání NHL. Michael Frolík si připsal celkem čtyři asistence, dále si asistenci připsal i Michal Kempný, trefil se David Krejčí a do branky svých týmů nastoupil David Rittich a Jaroslav Halák.

FLORIDA PANTHERS VS DETROIT RED WINGS
Zápas mezi Floridou a Detroitem začal ještě před půlnocí středoevropského času. Hosté v posledních duelech hrají z lehkostí a odevzdaností a jiné to nebylo ani v tomto duelu. Jedinou branku Detroitu zaznamenal v přesilové hře Vanek. Panthers porazila Red Wings 6:1.
Top 3
Barkov (1+1), Huberdeau (1+1), Weegar (0+2)

1. hvězda utkání: Aleksander Barkov
2. hvězda utkání: Dryden Hunt
3. hvězda utkání: Josh Brown

WASHINGTON CAPITALS VS WINNIPEG

První třetina byla velmi vyrovnaná. Úvodní branku vsítil Backstrom. Dlouho se z vedení neradoval, jelikož o necelé dvě minuty později na 1:1 vyrovnal Perreault. Utkání bylo i nadále vyrovnané, ale Washingtonu se podařilo ve druhé a ve třetí třetině přidat vždy jednu branku a tím porazili silný Winnipeg 3:1. V duelu si asistenci připsal Kempný.

Top 3
Backstrom (1+0), Eller (1+0), Hagelin (1+0)

1. hvězda utkání: Phoenix Copley
2. hvězda utkání: Carl Hagelin
3. hvězda utkání: Nicklas Bäckström

PITTSBURGH PENGUINS VS BOSTON BRUINS

Velká podívaná byla vidět v zápase mezi tučňáky a medvědy. Pittsburghu se vydařil vstup do utkání, jelikož po dvaceti minutách vedli 2:0. To byly právě ty dva rozdílové góly, které Bostonu na konci zápasu chyběli. Protože v dalších dvou třetinách vždy padly dvě branky, po jedné na každé straně. Domácí porazili Boston 4:2. V čase 24:32 se v přesilové hře trefil Krejčí, který vsítil branku ve čtvrtém duelu v řadě. Jsme velice zvědaví, zda si ho reprezentační kouč vybere do své sestavy na MS. Dále do statistik se zapsal slovenský gólman Jaroslav Halák, který měl úspěšnost 91,67%.

Top 3
McCann (2+0), Guentzel (1+1), Heinen (0+2)

1. hvězda utkání: Jared McCann
2. hvězda utkání: Matt Murray
3. hvězda utkání: Nick Bjugstad

CALGARY FLAMES VS VEGAS GOLDEN KNIGHTS

Calgary si v noci zmlsala na Vegasu. Po první periodě Flames vedl 3:1, ale na začátku druhé třetiny dokázali hosté vyrovnat na 3:3. Dvacet dva sekund před koncem druhé třetiny v přesilové hře se trefil Backlund, který poslal domácí opět do vedení. Další dvě branky si ve třetí třetině připsal Tkachuk a Calgary porazilo Vegas 6:3. V duelu byl vidět Michael Frolík, který nahrával celkem na čtyři góly. Match odchytal David Rittich s úspěšností 89,3%.

Top 3
Tkachuk (3+1), Frolík (0+4), Backlund (2+1)

1. hvězda utkání: Matthew Tkachuk
2. hvězda utkání: Mikael Backlund
3. hvězda utkání: Michael Frolík

ANAHEIM DUCKS VS LOS ANGELES KINGS
Zajímavý zápas se odehrál mezi Anaheimem a LA. V Kalifornském derby si Los Angeles vytvořili tříbrankový náskok v první třetině, který se snažili udržet až do úplného konce, což je jim skoro povedlo, jelikož porazili Anaheim 3:2.