Tentokrát bylo na programu celkem deset utkání. Columbus bojoval o důležité body v boji o play off, na které nakonec nedosáhl. Dále se střetl Los Angeles s Chicagem či zajímavý duel byl vidět v Montrealu, kam přijel Pittsburgh. Prosadil se slovenský obránce Černák (1+1) a útočník Richard Pánik připsal dvě asistence. Petr Mrázek pomohl k výhře.

COLUMBUS BLUE JACKETS VS EDMONTON OILERS

Columbus potřebuje brát co nejvíce bodů, aby si udržel postupovou příčku, ale to se mu v zápase proti Edmontnu vůbec nepodařilo. Od první minuty byl lepším týmem Edmonton, který v sedmé minutě otevřel gólový účet. Ve druhé periodě padly tři branky do sítě Columbusu a tak po čtyřiceti minutách vedl Edmonton už 4:0. Tento výsledek nakonec platil i po odehraných šedesáti minutách. McDavid si v utkání zapsal tři asistence.

Top 3
Draisaitl (1+2), McDavid (0+3), Russell (0+2)

1.hvězda utkání: Leon Draisaitl
2. hvězda utkání: Connor McDavid
3. hvězda utkání: Mikko Koskinen

LOS ANGELES KINGS VS CHICAGO BLACKHAWKS

Další zajímavé utkání se odehrály mezi Los Angeles Kings a Chicagem Blackhawks, byl to zápas plný branek. Gólová siréna se už rozezněla ve třetí minutě, kdy se trefil Brown. Netrvalo dlouho a na 2:0 pro LA navyšoval znovu v přesilové hře Walker. Trefil se také Kovalchuk, který navyšoval již na 3:0, ale do konce první periody se stav měnil ještě jednou, když se v čase 18:46 nemýlil Perlini a korigoval stav na 3:1. Druhá třetina patřil hostujícím Indiánům, kteří dokázali vyrovnat, ale dlouho se z vyrovnaného stavu radovat nemohli. V čase 28:08 Kempe poslal LA znovu do vedení. V závěrečném dějství domácí upravili výsledek na konečných 6:3.

Top 3
Perlini (2+0), Brown (2+0), Leipsic (1+1)

1.hvězda utkání: Adrian Kempe
2. hvězda utkání: Drew Doughty
3. hvězda utkání: Brendan Perlini

BOSTON BRUINS VS NEW JERSEY DEVILS

Bostonští medvědi měli před tímto měli na kontě patnáct zápasů v řadě, ve kterých bodovali a jiné tomu nebylo ani v utkání proti New Jersey Devils. Zápas byl velice vyrovnaný a hovoří o tom také fakt, že padla pouze jediná branka, která padla už ve třetí minutě v přesilové hře. Postaral s o ní Marchand.

Top3

Marchand (1+0), Bergeon (0+1), DeBrusk (0+1)

1.hvězda utkání: Tuukka Rask
2. hvězda utkání: Brad Marchand
3. hvězda utkání: Mackenzie Blackwood

FLORIDA PANTHERS VS CAROLINA HURRICANES

Vskutku vyrovnané a napínavé utkání mohli vidět diváci v  BB&T Center (Sunrise), kde Florida hostila Carolinu. Do rychlého dvoubrankového vedení v první třetině se dostali hosté, když se přesnou trefil McGinn a McKegg. Do konce první periody, byl stav vyrovnaný, jelikož domácí na nic nečekali. Trefil se Borgstrom a Pysyk. V prostřední části žádná gólová oslava nekonala a tak si diváci na další branky museli počkat až do třetí třetiny, ve které se znovu trefil Borgstrom, ale také Pesce. Po šedesáti minutách byl výsledek nerozhodný, a tak na řadu přišlo prodloužení, ve kterém vítěznou branku vsítil Aho. Florida podlehla Caroline 3:4p. Mrázek pomohl k výhře jednatřiceti zákroky s úspěšností 91,2%.

Top 3
Borgstrom (2+1), Pysyk (1+1), Hunt (0+2)

1.hvězda utkání: Henrik Borgström
2. hvězda utkání: Sebastian Aho
3. hvězda utkání: Jamie McGinn

MONTREAL CANADIENS VS PITTSBURG PENGUINS

Zápas dvou týmů, kteří pomýšlejí na play-off. Každý by si myslel, že utkání bylo vyrovnané až do poslední minuty, ale opak je pravdou. Duel byl prakticky rozhodnut na začátku druhé periody, kdy v čase 26:24 se trefil Guentzel a navyšoval náskok tučňáku již na 4:0. O necelou minutu se ze vstřelené branky radovali i domácí, ale na nic víc se nezmohli. Naopak v závěrečné periodě minutu a půl před koncem se do prázdné branky trefil McCann, který upravil výsledek na konečných 5:1 pro Pittsburgh.

Top 3
Guentzel (2+2), Crosby (1+3), McCann (1+1)

1.hvězda utkání: Sidney Crosby
2. hvězda utkání: Jake Guentzel
3. hvězda utkání: Matt Murray

TAMPA BAY LIGHTNING VS OTTAWA SENATORS

Další poměrně jednoznačné utkání se odehrálo mezi Tampu a Ottawau.  Skoro v polovině první třetiny se do vedení dostali domácí, po zásluze Hedmana a McDonagha. O kontaktní a vlastně jedinou branku Ottawy Senators se v čase 9:28 postaral Duclair. Ve dvacáté čtvrté minutě se prosadil mladičký slovenský obránce Erik Černák, který si v utkání připsal také jednu asistenci. Tampa zdolala Ottawu 5:1.

Top 3
Kucherov (1+1), Černák (1+1), Hedman (1+1)

1.hvězda utkání: Erik Černák
2. hvězda utkání: Nikita Kučerov
3. hvězda utkání: Alex Killorn

TORONTO MAPLE LEAFS VS BUFFALO SABRES

První třetině ve znamení branek. V páté minutě úvodní gól vstřelil Tavares. Později došlo k obratu ve vývoji utkání, když nejprve vyrovnal na 1:1 Pominville a o minutu a půl poté poslal do vedení Buffalo Sheary. V závěrečných sekundách úvodního dějství se z vyrovnávající branky radovali domácí, když Reilly rozvlnil síť. Od tohoto momentu duel patřil Torontu, který se ve druhé části ujal dvoubrankového trháku. Ve třetí periodě jen upravil výsledek Marner střelou do prázdné branky při powerplay Sabres. Toronto deklasovalo Buffalo 5:2. Martin Marinčin si připsal jednu asitenci.

Top 3
Marner (1+2), Tavares (1+2), Zaitsev (1+0)

1.hvězda utkání: John Tavares
2. hvězda utkání: Mitchell Marner
3. hvězda utkání: Nic Petan

ARIZONA COYOTES VS DETROIT RED WINGS

Arizona do utkání vlétla v obrovském tempu a stylu. Už v šesté minutě se domácí fanoušci mohli radovat ze vstřelené branky, o kterou se postaral Archibald. Do konce první třetiny se prosadil Ekman-Larsson a tak po dvaceti minutách Arizona vedla 2:0. V čase 27:35 kontaktní gól vstřelil Larkin v přesilové hře, ale byla to jediná branka v tomto utkání, kterou Detroit vstřelil. Ve třetím dějství na konečných 3:1 pro Arizonu upravil Hinostroza. Slovenský útočník Richard Pánik zaznamenal dvě asistence.

Top 3
Hinostroza (1+1), Ekman-Larsson (1+1), Pánik (0+2)

1.hvězda utkání: Vinnie Hinostroza
2. hvězda utkání: Oliver Ekman-Larsson
3. hvězda utkání: Darcy Kuemper

ST. LOUIS BLUES VS DALLAS STARS

Souboj St. Louis a Dallasu sliboval vyrovnaný zápas, jelikož se naproti sobě utkali rivalové z Centrální divize a navíc sousedé v tabulce. Vývoj utkání byl úplně jiný, než se předpokládalo. Jako první se ze vstřeleného gólu mohli radovat hosté, když přesně zamířil Benn, na 2:0 navyšoval Kligberg. O jedinou branku v zápase St. Louis Blues se zasloužil ve druhé třetině Pietrangelo. Dallas nakonec lehce porazil St. Louis Blues 4:1. Benn si do statistik zapsal hattrick.

Top 3
Benn (3+0), Kligberg (1+2), Pietrangelo (1+0)

1.hvězda utkání: Jamie Benn
2. hvězda utkání: John Klingberg
3. hvězda utkání: Ben Bishop

CALGARY FLAMES VS MINNESOTA WILD

Nejposlednější utkání se odehrálo mezi Calgary a Minnesotou, které začalo ve čtyři hodiny ráno středoevropského času. Úvodní branka padla v čase 3:17, kdy Zucker přihrál Ericu Staalovi, který se nemýlil. Na další a vlastně první gól domácích si diváci na stadionu Scotiabank Saddledome museli počkat až do druhé periody, kdy se v čase 29:08 prosadil Monaham. Třetí dějství patřilo především hostům, kteří nakonec dokázali porazit Calgary 4:2.