Nantes čekalo velmi emotivní utkání proti St. Etienne. Zápas skončil 1:1, výsledek nikdo příliš neřešil. V utkání hráči a celý klub uctili památku zmizelého Emiliana Saly. Na zápasové rozcvičení všichni měli trička se Salovou podobiznou, na zápas nastoupil všichni s jeho jmenovkou na dresu. Před zápasem byla jeho velká podobizna i uprostřed hřiště. fanoušci vybalili velké choreo, které mělo pro zmizelého hráče vzkaz, argentinskou vlajku, slunce a i choreo se jeho jménem přes celou tribunu. Rozhodčí zápas v 9. minutě přerušil, právě na hráčovu počet, který před přestupem do Cardiffu hrával za nantes právě s číslem 9. S 12 brankami je stále nejlepším střelcem klubu probíhající sezony. Celý stion uctil hráče minutovým potleskem a pyrem, trenér se v této atmosféře rozbrečel.