how long does steroids stay in your system what are topical steroids steroids for back pain stress dose steroids steroids for dogs what does steroids do does the rock take steroids natural vs steroids steroids and alcohol steroids online can you drink on steroids

Skandálem a neuvěřitelnými situace skončil nedělní zápas Kralup s Bílinou v kvalifikaci o postup do 2. hokejové ligy. Zápas zůstal za stavu 3:0 pro domácí Kralupy ve 3. třetině nedohrán.

Ve druhé třetině si hostující brankář stěžoval, že ho domácí fanoušci oslnují laserem. Hlavní pořadatel pak fanouška našel a laser mu zabavil.  To ale nebyli nic co se poté stalo ve 3. třetině. Kapitán Bíliny Barklík napadl jednoho z domácích hráčů, kterého zmlátil i přesto, že mu jeho „sok“ několikrát ukazoval, že nemá zájem o bitku. Barklík dokonce několikrát naznačil úder kolenemRvačku se snažil ukončit rozhodčí, ale Peter Jánský, hráč Bíliny a extraligový mistr s Litvínovem, mu v ukončení rvačky zabránil. Barklík dostal trest ve hře a Jánský trest za napadání rozhodčích.

Barklík má navíc pověst rváče, kdy v kariéře už měl několik podobných „blikanců“, kdy např. v Anglii má za rvačky pozastavenou činnost a před lety v Polsku napadl trenéra soupeře.

Bitkou však incident neskončil. Fanoušci domácích začali vulgárně urážet střídačku hostů, polévali funkcionáře pivem a jeden z fanoušků dokonce sebral ze střídačky několik holí a začal osekávat hráče hostujícího týmu, kteří proti němu začali také šermovat holemi. Poté co hostující hráči odešli do kabin a odmítli v zápasu dále pokračovat, byl zápas poté ve 46. minutě předčasně ukončen. Hrči Bíliny navíc z kabiny zavolali státní policii, protože se obávali napadení od fanoušků domácích.