how long does steroids stay in your system what are topical steroids steroids for back pain stress dose steroids steroids for dogs what does steroids do does the rock take steroids natural vs steroids steroids and alcohol steroids online can you drink on steroids

Šlágr nizozemské Eredivisie mezi Ajaxem a Feyenoordem zůstal za stavu 0:3 v 55. minutě nedohrán. Zápas musel být už v prvním poločase dvakrát přerušen kvůli výtržnostem domácích fanoušků, kteří projevovali svou nespokojenost se situací klubu a výkony hráči vházením předmětů a pyrotechniky na hřiště. Když už tomu došlo potřetí, tak rozhodčí v 55. minutě zápas ukončil. Poté se strhla na stadionu i mimo něj mela, kdy fanoušci ničili vše co jim přišlo pod ruku a rozháněli je policisté na koních.

Ajax zažívá nejhorší vstup do sezony od roku 1965 a poprvé v historii prohrával doma s Fyenoordem 0:3. Zápas bude řešit dicsciplinární komise.