Velký zápas včera večer předvedly týmy Toronta a Caroliny. V zápase jsme viděli několik velkých zvratů a oba týmy předvedly, že umí vstřelit 3 branky během jedné minuty. Z českých hráčů se nejvíce vedlo Martinu Nečasovi, který vstřelil 2 branky a na další 2 branky přihrál.

Nejdříve se během prvních 5 minut dostalo domácí Toronto do náskoku 3:0 a třetí gol znamenal konec zápasu pro Petra Mrázka, který střídal. Carolině se povedlo do konce 1. třetiny snížit na 2:3, když se dokázal prosadit Martin Nečas. Ve druhé třetině během 64 vteřin nastřílela Carolina 3 branky a otočila zápas z 2:3 na 5:3. Jednu z těchto tří branek vstřelil Martin Nečas, pro kterého to byla druhá branka v zápase.

Ve 3. třetině jsme mohli vidět 6 branek, 5 z nich padlo do sítě Caroliny. Toronto snížilo na 4:5, poté Carolina zvýšila na 6:4, ale domácí během 59 nastříleli 3 branky a zápas z 4:6 otočili na 7:6. Pak už při hře bez brankáře domácí rozhodli zápas golem na 8:6