how long does steroids stay in your system what are topical steroids steroids for back pain stress dose steroids steroids for dogs what does steroids do does the rock take steroids natural vs steroids steroids and alcohol steroids online can you drink on steroids

Brankář Antonio Adán nebude vzpomínat na zápas v Marseille v dobrém. Ze zápasu se „pakoval“ už ve 23. minutě po červené kartě, kdy zahrál rukou mimo pokutové území. To ale nebylo vše. Byla to jeho už třetí zásadní chyba v zápase.

První chybu předvedl ve 13. minutě, kdy rozehrával míč, ale pří odkopu trefil Alexise Sancheze a od chilského útočníka se odrazil míč do branky. Druhá chyba Adána přišla v 17. minutě, kdy špatným odkopem nasměroval míč na Mattea Guendouziho a po centru Jonathana Clausse vstřelil gol Amine Harit. Zmíněný špatný výběh a zahrání rukou přišlo ve 23. minutě, kdy svůj takřka hororový večer Adán dokonal.

1.hrubka (odkopem trefil Alexise Sancheze)

2. hrubku, kdy špatně odkopl balon, a která znamenala gol na 2:1 najdete ZDE

3. hrubka, kdy špatně vyběhl a zahrál rukou mimo pokutové území

Zápas pak dochytal brankář Franco Israel, který také dvakrát inkasoval, a Sporting prohrál v Marseille 1:4