Fanoušek Komety Brno přišel o tisíce, zápas neviděl

Kometa Brno se aktuálně nachází v menší výsledkové krizi a propadá se tabulkou na hranici play off a pouhého předkola. Vše vyvrcholilo v neděli na ledě Pardubic, kdy domácí tým, který je poslední v tabulce, porazil brněnský tým 6:2. Fanoušci určitě na tento zápas nebudou rádi vzpomínat.

Hlavně pak jeden z nich, který na tento zápas vyrazil, přišel o částku vyšší než 10 tisíc Kč a zápas vlastně ani neviděl. Tento fanoušek se několikrát snažil dostat na stadion, ale vždy skončil v rukou policie. Měl v sobě 1,9 promile alkoholu a pořadatelé ho do arény nepustili. S tím se samozřejmě nesmířil. Lehce vystřízlivěl a koupil si další vstupenku a tentokrát už se do arény dostal.

Ani tento jeho pokus se však nevyvedl, jelikož u něj strážníci nalezli pyrotechniku, což znamenalo pokutu a jeho vyvedení ze stadionu. Pokuta činila tisíc Kč, jenže tím, že předtím když byl opilý neuposlechl výzvu strážníku a opět se do arény dostal, tak dostal blokovou pokutu ve výši 10 tisíc Kč.

Ikdyž s ním strážnici měli trpělivost, jelikož nebyl ani vulgární ani agresivní, tak zákazy byly bohužel neúprosné. K 11 tisícům pokuty si fanoušek musel ještě přidat výdaje za jízdenky na vlak, vstupenky a alhokol, takže dohromady ho tento výjezd stál ještě více. Navíc zápas svého Brna ani neviděl, což ho vzhledem k debaklu 2:6 asi ani mrzet nemusí.