V zápase Colorada s Nashvillem se přepisovaly historické tabulky NHL! Když v čase 24:55 Matt Duchene poslal Nashville do vedení 3:2, nikdo netušil jak velký obrat Colorado předvede. Fanoušci doufali v obrat, ale v takový, jaký přišel, rozhodně ne. Po 31 vteřinách od vedoucího golu Matta Duchenea vyrovnal domácí Donskoi na 3:3 a odstartoval lavinu domácích Lavin. Během následujících 8 minut přidalo Colorado dalších 5 branek a zápas z 2:3 otočilo na 8:3. Nakonec domácí zvítězili v poměru 9:4.

Colorado 6 brankami v rozmezí přesně 8 minut překonalo rekord NHL, který od roku 1981 držel tehdejší tým NHL Quebec Nordiques, když porazil Washington Capitals 11:7. Tento zápas si budou určitě pamatovat hlavně fanoušci ze Slovenska , kdy Peter Šťastný a jeho bratr Anton si oba připsali 8 kanadských bodů, což je dodnes také rekord NHL.

Quebec v roce 1981 stihl nastřílet 6 branek v rozmezí 8:06, Colorado tento čas snížilo na přesně 8:00.