V noci bylo k vidění pouze sedm utkání NHL. Za barvy České republiky se trefil Filip Chlapík, Ondřej Palát, Tomáš Hertl, dvakrát asistoval Jan Rutta a jednu asistenci si připsal David Kämpf . Excelentní výkon předvedl Petr Mrázek, který pochytal všech 38 pokusů. Za Slovensko vstřelil gól Richard Pánik.

TORONTO MAPLE LEAFS VS TAMPA BAY LIGHTNING

Hokejisté Tampy ukázali v zápase proti Torontu svojí sílu, když se už v první třetině ujali dvoubrankového vedení.  Ve druhé periodě svůj náskok navyšovali. V čase 24:50 vstřelil branku na 4:0 Palát, u akce byl také Jan Rutta, který si připsal asistenci, v zápase celkem dvě. Domácí Toronto sice dokázalo snížit, ale nic jim to stejně nebylo nic platné. Tampa porazila Toronto 6:2.

Top 3
Paquette (2+0), Johnson (2+0), McDonagh (0+2)

1. hvězda utkání: Tyler Johnson
2. hvězda utkání: Cedric Paquette
3. hvězda utkání: Ryan McDonagh

NEW YORK ISLANDERS VS COLUMBUS BLUE JACKETS

Velmi vyrovnaný duel se odehrál mezi New York Islanders a Columbusem Blue Jackets. Domácí otevřeli gólový účet až do sedmé minuty, kdy se trefil Pulock. Toto fotbalové skóre 1:0 vydrželo až do 59 minuty, kdy na konečných 2:0 navyšoval Lee, který se trefil do prázdné branky při hře power play. Columbus nedokázal na ledě Islanders vstřelit ani jeden gól, a tak je čeká velmi těžký konec základní části.

Top 3
Lee (1+0), Pulock (1+0), Clutterbuck (0+1)

1. hvězda utkání: Thomas Greiss
2. hvězda utkání: Ryan Pulock
3. hvězda utkání: Anders Lee

PHILADELPHIA FLYERS VS OTTAWA SENATORS

Do utkání nejlíp vstoupili hosté, když se v desáté minutě trefil Tierney. Druhá perioda patřila především domácí Philadelphii, která dokázala vývoj utkání třemi brankami otočit na svojí stranu a tím si i vytvořit pohodlný dvoubrankový náskok. V čase 57:03 se o pořádně drama zasloužil český útočník Filip Chlapík, který snížil na rozdíl jediné branky. Další gól nepadl a tak Philadelphia porazila Ottawu 3:2.

Top 3
Raffl (1+1), Chlapík (1+0), Laugton (1+0)

1. hvězda utkání: Michael Raffl
2. hvězda utkání: Scott Laughton
3. hvězda utkání: Sean Couturier

MINNESOTA WILD VS SAN JOSE SHARKS

Jednoznačný duel viděli diváci v Xcel Energy Center, kde hostující mužstvo nedalo svému soupeři žádnou šance. Sice úvodní gól padl ve druhé třetině, ale za to byl povedený. V závěrečné periodě hosté dali další dvě branky, trefil se také Tomáš Hertl. Minnesota podlehla San Jose 0:3.

Top 3
Couture (1+0), Goodrow (1+0), Hertl (1+0)

1. hvězda utkání: Marc-Edouard Vlasic
2. hvězda utkání: Martin Jones
3. hvězda utkání: Jonas Brodin

CHICAGO BLACKHAWKS VS ARIZONA COYOTES

Arizona měla vstup zápasu dokonalý, ale zbytek patřil domácím indiánům, kteří svého soupeře doslova zničili. O úvodní a defakto jedinou branku Kojotů se postaral v páté minutě slovenský útočník Richard Pánik. V čase 6:38 na 1:1 vyrovnal Perlini a dále to byla přehlídka krásných šancí a ještě krásnějších branek. Nakonec Chicago Blackhawks porazilo Arizonu 7:1. Jednu asistenci si připsal také David Kämpf.

Top 3
Perlini (3+0), Toews (1+1), DeBrincat (0+2)

1. hvězda utkání: Brendan Perlini
2. hvězda utkání: Jonathan Toews
3. hvězda utkání: Dylan Strome

COLORADO AVALANCHE VS CAROLINA HURRICANES

Carolina opravdu předvedla veliký hurikán na ledě Colorada. Na první gól si všichni museli sice počkat až do poloviny zápasu, ale stálo to za to. V závěrečné periodě se dvakrát trefil Svechnikov (jednou do prázdné branky při powerplay). Fantastický Petr Mrázek udržel čisté konto a pomohl Hurricanes k důležitému vítězství 3:0.

Top 3
Svechnikov (2+1), Teravainen (0+2), Hamilton (1+0)

1. hvězda utkání: Petr Mrázek
2. hvězda utkání: Andrej Svečnikov
3. hvězda utkání: Dougie Hamilton

EDMONTON OILERS VS NEW YORK RANGERS

V noci nejvíce vyrovnaný zápas byl mezi Edmontonem a New Yorkem Rangers. V první třetině si domácí vytvořili dvoubrankový náskok, když se v přesilové hře trefil McDavid a následně Benning. Během druhé a třetí třetiny však domácí o svůj poměrně pohodlný náskok přišli a po šedesáti minutách byl stav nerozhodný 2:2. Vše se rozhodlo v prodloužení, kde Edmonton zachránil německý útočník Leon Draisaitl.