VIDEO: Úžasné gesto Carey Price

Kanadsko-americká NHL bývá pro fanoušky občas také ligou splněných přání, neboť se také stává, že hráči věnují nějakou herní rekvizitu fanouškům na památku. Nejčastěji se takto rozdávají hokejky či puky. Avšak to, jak se v pátek 1.března zachoval brankář Montrealu Carey Price, nemá obdoby.

Obdarovaným se teď stal mladý chlapec se jménem Anderson, který byl taktéž obdarován podepsanými hokejkami, puky či dresem. Tento příběh se začal psát už ale o hodně dříve. Maminka tohoto mladého chlapce se minulý rok snažila splnit svému dítěti přání, setkat se se svým idolem Pricem. Situace však nabrala špatný směr, když Andersonova matka zemřela náhle na rakovinu. Nicméně přátelé této rodiny vzali tento příběh do svých rukou a klubu z Montrealu se ozvali.

Nakonec bylo chlapci dovoleno zúčastnit se ranního tréninku Canadiens. Ve chvíli, kdy kolem něj Price procházel cestou na led se brankář Montrealu najednou zastavil, začal podepisovat věci a dávat je zmíněnému malému chlapci, na kterém bylo vidět i slyšet, jak moc byl dojatý. Na závěr přidal ještě známý brankář objetí a svolil k fotce. Chlapci tak vyplnil dětský sen.

Video následně umístila na sociální sítě teta zmíněného chlapce, která na adresu kanadského brankáře superlativy rozhodně nešetřila. Jak už to tak bývá, tak cesta tohoto videa byla dosti rychlá a za pár hodin o tom věděl skoro celý svět. Současná jednička Montrealu Canadiens tak nejen splnila přání mladému fanouškovi, ale zajistila si i obdiv příznivců jiných týmu NHL, jelikož podobná gesta rozhodně neudělá každý.

VIDEO: