Začíná Sazka Fantasy Liga mistrů!

Základní skupiny Ligy mistrů se naplno rozběhnou 14. září a startuje také hra Sazka Fantasy Liga mistrů, ve které si každé kolo základních skupin skládáte svůj tým a můžete vyhrát zajímavé ceny. Účast ve hře je pro všechny zdarma.

V každém hracím kole jsou ve hře skvělé ceny, kdy cenu získá 37 nejlepších a vítěz dokonce sportovní zájezd dle vlastního výběru. Další informace získáte na webu Sazka Fantasy. Pokud zapomenete nějaké kolo postavit sestavu, nebo si nevěříte na úspěch v celkovém pořadí, nevadí. V každém jednotlivém kole můžete vyhrát nějakou cenu.

Jak hrát?

Pře každým jednotlivým hracím kolem si hráč vytvoří sestavu z hráčů v nabídce. Ti pak získávají body podle skutečných výkonů. Mohou získávat kladné i záporné body. Kladné body dostanou např. za vstřelené branky, asistence, čistá konta atd. Záporné body dostávají za udělené karty, inkasované goly atd. Během Ligy mistrů bude vypsáno 6 kol základní části a 4 kola vyřazovací části. před každým jednotlivým kolem je možné sestavu změnit. Sestava na dané kolo se uzavírá výkopem prvního zápasu, v 1. kole to bude 14. září ve 20:45.

Kompletní pravidla najdete na webu SAZKA FANTASY

Po danou hru, která je zcela zdarma, není potřeba žádná speciální registrace, stačí pouze váš email a nebo se můžete jednoduše přihlásit i přes FB

HRÁT SAZKA FANTASY LIGU MISTRŮ

 

 

TAKTO MŮŽE VYPADAT SESTAVA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZDE JE KOMPLETNÍ PROGRAM 1. HRACÍHO KOLA