Hledáme nové spolupracovníky!

Máte rádi sport? Sledujete často fotbalové nebo hokejové zápasy? Máte sportovní přehled i v jiných sportech? Staňte se součástí nového, rok starého, projektu, jehož web má za první rok vysokou návštěvnost.

Součástí projektu SPORT A VŠE KOLEM NĚJ je několik facebookových stránek

Chci se stát součástí projektu na facebookových stránkách, co mám pro to udělat?

Požadavkem je minimální věk 18 let, sportovní přehled, volný čas, znalosti českého pravopisu. Pozici admina nabízíme na 2 ze 3 stránek, Hokej a vše kolem něj nábor adminů neplánuje. Na fotbale potřebujeme odborníky na jednotlivé ligy (TOP5 lig Evropy), na sportu hledáme lidi se širokým sportovním přehledem. Pokud máte zájem se projektu zúčastnit, pište zprávy přímo na dané stránky.

Chci se stát redaktorem webu SPORT A VŠE KOLEM NĚJ, co mám pro to udělat?

Požadavkem je minimální věk 18 let, sportovní přehled, volný čas, znalosti českého pravopisu a kvalitní slohové vyjadřování. Studium žurnalistiky nebo oboru se sportovní tématikou je výhodou, nikoliv podmínkou. Požadujeme samostatnost při výběru a psaní článků na dané téma. Hledáme lidi na jakýkoliv sport. Největší zájem je samozřejmě o fotbal a hokej. Jak by spolupráce probíhala pak vysvětlíme vážným zájemcům přímo v soukromé konverzaci.

Platové podmínky:

Jelikož jsme začínajícím webem a naše zisky nejsou v desítkách tisíc, tak nabízíme zisk, který vám bude proplacen z článků, které budou daným redaktorem napsány. Tudíž čím větší bude zisk článku, tím více peněz získáte.

Součástí projektu SPORT A VŠE KOLEM NĚJ jsou také i jiné sportovní stránky, které jsou brány jako spolupracující či-li partnerské. Na tyto stránky se také můžete hlásit jako admini.

– Jakub Voráček, Milujeme Bílý Balet, FC Barcelona Fans, Petr Mrázek, My jsme Sparťani, Neymar – CZ/SK, Jan Kovář a Jakub Kovář, Antoine Griezmann – CZSK, Thibaut Courtois – CZSK, Denis Suarez – CZSK, Zlatan Ibrahimovič – CZSK, Matěj Vydra, David Krejčí, FC Porto – CZSK, Peter Cehlárik, Radek Faksa, Gareth Bale – CZSK, SK Slavia Praha – Fanoušci, Josef Kořenář, Mohamed Salah – CZ/SK

Pokud máte zájem se stát adminy na daných partnerských stránkách tak pište zprávy na Sport a vše kolem něj