PREVIEW: Vsaďte si na dnešní šlágr Premier League!

LIVERPOOL – MANCHESTER CITY

Liverpool neprohrál na svém stadionu už neuvěřitelných 45 ligových zápasů a v přímém souboji s Manchesterm City má tak reálnou šanci navýšit svůj náskok na devět bodů. Domácí ovšem v posledních pěti zápasech zde Anfieldu pokaždé inkasovali (5 výher). V předchozích čtyřech případech se jim to přihodilo v prvních nebo posledních 15 minutách.
Domácí inkasovali první branku zápasu v úvodních deseti minutách ve dvou z posledních tří ligových zápasů na tomto stadionu. V jejich předchozích osmi zápasech se také prosadily oba týmy. Ve všech případech padl minimálně jeden gól v obou poločasech.
City potřebuje na Anfieldu uhrát dobrý výsledek a s průměrem 3 vstřelených branek na venkovní ligové utkání (4 výhry, 1 prohra) a 16 venkovními zápasy v řadě, ve kterých se hosté prosadili, rozhodně není bez šance.
V letošních venkovních zápasech City padly v prvním poločase průměrně 2,2 branky. V posledních pěti vzájemných utkáních je tento průměr ovšem podstatně nižší (1,2). I tak bychom ale mohli vidět zajímavou první půli. Hosté navíc letos venku ještě neinkasovali ani jeden gól v závěrečných 60 minutách hry, zatímco se sami prosadili hned sedmkrát.
Koho sledovat: Mohamed Salah rozhodl v poslední půlhodině hry o poslední domácí ligové výhře Liverpoolu. To samé se mu povedlo i v posledním domácím ligovém zápase, který Liverpool proti City vyhrál.
Raheem Sterling vstřelil úvodní branku v minulém vzájemném zápase. Jako první se pak prosadil i ve čtyřech z předchozích šesti zápasů City, ve kterých dal gól.
Statistiky: Ve čtyřech z posledních šesti soutěžních domácích zápasů Liverpoolu se oba celky prosadily už v prvním poločase.
Ve čtyřech z pěti venkovních ligových zápasů City padl úvodní gól do 25. minuty.
Ve čtyřech z předchozích šesti vzájemných zápasů padla první branka v úvodních 15 minutách.

VSAĎTE SI U NÁS NA TENTO ZÁPAS A ZAREGISTRUJTE SE

REGISTRACE TIPSPORT