Brankáři Linus Ullmark a Devan Dubnyk si ve včerejších zápasech NHL vybrali slabé chvilky a předvedli velké hrubky. Oba to navíc může mrzet dvojnásob, jelikož jejich týmy své zápasy prohrály.

Zápas Buffala a Rangers byl dlouho hodně otevřený. Až ve třetí třetině přiblížil newyorský celek k výhře Bučněvič, ale stále bylo o co hrát. Pak přišla obrovská chyba Linuse Ullmarka, který chtěl zastavit kotouč za svou bránou. Jenže pak ho namazal přímo před ni, kde už měl Vladislav Naměstnikov odkrytou klec a zápas tak prakticky ukončil. Rangers vyhráli 6:2.

Chyba Devana Dubnyka dokonce rozhodla zápas, jelikož se stala v prodloužení. To už směřovalo ke svému konci a blížily se nájezdy. Dubnyk se snažil puk rychle rozehrát, než aby ho na jistotu pokryl a to se mu vymstilo. Kyle Palmieri sice tuto šanci nevyužil, ale jednička posledního draftu Nico Hischier už ano. Tento gol a Dubnykova chyba znamenala vítězství New Jersey 5:4.